Resultaten

Aansprekende resultaten met grote wedstrijden:

  • 2017 1e plaats
    KNGU Finale Ahoy Showdance Nederlands Kampioenschap
  • 2017 2e plaats
    KNGU voorronde Emmercompascum Showdance
  • 2017 2e plaats
    NNKS Finale Urk Showdance
  • 2017 5e plaats
    NNKS Finale Urk streetdance
  • 2017 1e plaats
    NNKS voorronde Sneek Showdance
  • 2017 3e plaats
    NNKS voorronde Sneek Streetdance
  • 2017 1e plaats
    KNGU voorronde Winterswijk Showdance
  • 2017 2e plaats
    NNKS voorronde Urk Showdance
  • 2017 4e plaats
    NNKS voorronde Urk Streetdance
  • 2017 2e plaats
    NDTC/UDA Dance Championship Jazz Orlando Florida
  • 2016 1e plaats
    Nederlands Kampioenschap Soneo, Jazz rules division, te Zwolle
  • 2016 2e plaats
    Voorronde Jazz Soneo Assen
  • 2016 1e plaats
    3e Voorronde NNKS Drachten met thema 'On the run'
  • 2016 1e plaats
    2e Voorronde NNKS Leek cat. streetdance selectie 19+
  • 2016 1e plaats
    1e Voorronde NNKS Drachten met thema 'On the run'
  • 2014 4e plaats
    EK Jazz in Bottrop, Duitsland met thema Onderwater
  • 2014 2e plaats
    Finale NNKS in Leek met thema Onderwater
  • 2014 1e plaats
    Voorronde Soneo Dance Challenge in Dronten met thema Onderwater
  • 2014 1e plaats
    Voorronde Soneo Dance Challenge in Drachten met thema Onderwater
  • 2014 1e plaats
    Voorronde NNKS in Leek met thema Onderwater
  • 2013 6e plaats
    EK Jazz ECU in Glasgow, Schotland met thema Tomb Raider
  • 2013 3e plaats
    NK Showdance in Rotterdam met thema Tomb Raider
  • 2012 1e plaats
    NK Showdance in Rotterdam met thema Slangen
  • 2012 10e plaats
    WK Jazz ICU World Championships in Orlando, Florida met thema Slangen
  • 2011 1e plaats
    EK Jazz in Bottrop, Duitsland met thema Gold
  • 2011 2e plaats
    NK Showdance in Eindhoven met thema Gold
  • 2010 1e plaats
    NK Showdance in Nieuwegein met thema Slaven
  • 2009 1e plaats
    NK Showdance in Rotterdam met thema Black&White
  • 2009 3e plaats
    NK Streetdance in Rotterdam